PINK HP Stream 14-CB122DS 14" Celeron, 4GB RAM, 64GB SSD, Win 10 - ROSE PINK
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
21
quantity
Product details
Category
ROSE PINK HP Stream 14-CB122DS 14" Intel Celeron N4020 @ 1.1GHz (4GB RAM, 64GB SSD) Win 10 (2020).
Includes Charger.
Features: Wi-Fi, Bluetooth, Built-in Microphone, Built-in Webcam, HDMI, USB, SD Card Reader.
Fully tested - system running fast without any issues. Restored to factory settings.
Brand: HP
Model: Stream
Release Year: 2021
Color: Rose Pink
Screen Size: 14 in
Type: Notebook/Laptop
Storage Type: eMMC
Processor: Intel Celeron N4020 @ 1.1GHz